VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Spitalin e Traumës

Mbi 300 të lënduar te Trauma, katër në luftë për jetën. Rasti më i rëndë, një vajzë nga Kombinati

By | November 29, 2019

Tërmetet në vend, 44 persona të lënduar transportohen në Spitalin e Traumës

By | September 21, 2019

Flori Mumajesi në polici: Stine më goditi me grusht dhe gotë qelqi

By | December 7, 2015