VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Durrës-Tiranë

27 të plagosur në Spitalin Ushtarak- Bilanci fillestar i tërmetit të tmerrshëm në Shqipëri

By | September 21, 2019

FOTOT – Nga treni me kuaj, te ura dhe karuseli, ja tre shpikjet shqiptare

By | August 15, 2017