VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: cunami

Të Gjelbërit fitojnë 17 vende në Parlamentin Zviceran – dhe tani kërkojnë një karrike në Këshillin Federal

By | October 21, 2019

Indonezia goditet nga një tërmet 6.4 ballë

By | June 15, 2019

Rritet numri i viktimave në Indonezi, paralajmërim për tjetër cunam

By | December 25, 2018

Indonezi, numri i viktimave parashikohet të jetë me mijëra

By | October 1, 2018