VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ministria e Brendshme

Ministria e Brendshme publikon numrat: Ja ku duhet të telefononi për të kërkuar ndihmë

By | September 21, 2019

Shqipëri, 52 shtetas grekë shpallen “persona non grata”

By | November 9, 2018

Raporti i CIA-s për Shqipërinë, reagon Ministria e Brendshme: I pasaktë, ja e vërteta

By | August 20, 2018

Arrestime në Tunizi – lidhje me Anis Amrin

By | December 24, 2016

Detajet e një hetimi delikat: A e përgjoi Tahiri telefonin e Nishanit?

By | May 16, 2016

Tahiri prezanton projektin për regjistrin e adresave dhe shtetasve në Shqipëri

By | November 27, 2015

Eksodi: Shqipëria e dyta, pas Sirisë – Gjermania publikon shifrat e tetorit

By | November 6, 2015