VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Çajup Rusmajli

DOSSIER – Raporti i Çajup Rusmajlit: Odhise Paskali shet bustet e Enverit, lekët i prish me gra dhe vajza imorale

By | July 21, 2017

Ilir Rusmajli shut up your mouth dhe kërko ndjesë për bëmat e tyt eti – Nga Elida Buçpapaj

By | July 10, 2017