VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sokol Mirakaj

Valbona Çoku Mirakaj, vajza e patriotit të shquar Mentor Çoku që e internuan 16 vjeçe komplet vetëm!

By | April 3, 2019

Rrëfen Sokol Mirakaj: Si i mbijetuan kampit të Tepelenës gratë e Mirakajve

By | March 21, 2018

HISTORIA – Valbona Çoku Mirakaj, që u rrit e vetme dhe takoi babanë e arratisur pas 47 vjetësh (fotot)

By | February 27, 2018

Të përndjekurit përplasen me Alibeajn: Ajo që na bëtë ka qenë poshtërim

By | November 21, 2017

Ish të internuarit kthehen në ish-kampin e internimit Savër, Lushnje Nga Sokol Mirakaj

By | August 22, 2015