VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: sms

Këndi i humorit: Njëri hyn në një bar dhe gjen një mikun e tij tejet të trishtuar

By | May 26, 2019

Happy Birthday: 25 vjet SMS

By | December 4, 2017

Zbardhet SMS kërcënuese ndaj Ajtanga Lubonjës: Hiq dorë se…

By | December 20, 2016

Sherr mes Ditmir Bushatit dhe vëllait të ministrit të LSI, “Të q*fsha ropt”, dalin SMS-të (Foto)

By | December 2, 2016

Zbulohen SMS-të e politikanëve pas deklaratës së Ilir Metës

By | July 18, 2016

Berisha publikon SMS-të: Çfarë i shkruajti Shullazi Tahirit nga qelia

By | April 22, 2016

Dokumente – Endri Fuga kërcënon Eduard Ndocajn

By | March 8, 2016

SMS-të zbulojnë aferën seksuale të imamit kosovar që rekrutonte xhihadistë (SMS-Dëshmi)

By | March 3, 2016

PDK mbledhje urgjent në orën 17:00

By | February 23, 2016

SMS-të e gazetarit të ‘New York Times’ me Mediun gjatë hetimit të Gërdecit – Nga GUY LAWSON

By | July 9, 2015