VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shkencëtar

Këndi i humorit: Nastradini merr pjesë në një konferencë shkencëtarësh

By | May 15, 2020

Këndi i humorit: Një ditë Ajnshtajni do të mbante një konferencë të rëndësishme shkencore

By | January 3, 2019

Hawking do të varroset pranë varreve të Darvinit dhe Njutonit

By | March 20, 2018

Pas 50 vitesh në karrige me rrota, ndërron jetë fizikani më i famshëm në botë Stephen Hawking

By | March 14, 2018

Më 7 mars 322 u nda nga jeta Aristoteli, filozof, mendimtar dhe shkencëtar i shquar i Greqisë antike

By | March 7, 2018

Mos u mërzitni, dr. Moikomi – Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

By | July 29, 2017

India – varrim madhështor ish presidentit Abdul Kalam

By | July 30, 2015