VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shuplakë

Këndi i humorit: Dy policë kalojnë pranë maternitetit

By | February 27, 2019

Kuvend – Rama u përgjigjet studentëve: Treçereku i atyre pikave nuk ka lidhje fare me qeverinë

By | December 13, 2018

Këndi i humorit: Një grua shtatzënë dhe gati për të lindur shkon në spital

By | January 30, 2018

Protesta, Basha sërish me tone të ashpra

By | February 25, 2017

Dash Shehi shuplakë Berishës: Shkatërroi PD-në. Basha të bëjë politikë, jo protesta me sheshet bosh

By | October 14, 2015