VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sami Kurteshi

Kuvendi i Kosovës debaton bllokimin e KQZ-së nga presidenti Thaçi

By | March 15, 2019

Reagim i ashpër nga Kosova: Rama po bëhet tradhtar

By | January 13, 2019

Ekspertiza për vdekjen e Astrit Deharit dërgohet javën tjetër në Zvicër

By | May 17, 2018

Kurteshi e fyen përsëri ministren Hoxha: Ajo është një hienë që kultivon kurvëri politike

By | December 29, 2016

Drejtësi për Astrit Deharin u kërkua edhe në Zvicër

By | November 21, 2016

Vetëvendosje kërkon lirimin e aktivistëve

By | October 15, 2016

Sami Kurteshi: Albulena Haxhiu e Fisnik Ismaili nuk kanë hedhur gaz lotsjellës, por prapë mbahen të arrestuar

By | December 23, 2015

Sami Kurteshi:Dhunë është ushtruar nga pjesa e kriminalizuar e policisë së Kosovës me urdhëra politike

By | December 3, 2015

Kurteshi sqaron incidentin e tij me Policinë: Policia më sulmoi – nuk po bëja asgjë të kundraligjëshme

By | November 28, 2015

Lëndohet nga policia avokati i VV’së, Sami Kurteshi (Video)

By | November 28, 2015

Sami Kurteshi – Prokuroria Themelore e Prishtinës dhe Kryeprokurori janë çerdhe e krimit të organizuar

By | June 21, 2015