VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gaz lotsjellës

Përshkallëzohet situata në Hong Kong

By | August 12, 2019

LIVE/ Tensionohet situata në Shkodër, protestuesit përplasjen me FNSH, përdorët spraj lotsjellës

By | June 20, 2019

Thirrja e Ambasadës së SHBA: Larg protestës, mund të ketë dhunë

By | May 24, 2019

Radio Evropa e Lirë: Dhunë mes policisë dhe protestuesve në Tiranë

By | May 11, 2019

Zëri i Amerikës: Tiranë, protesta e opozitës, tensione para Parlamentit

By | May 11, 2019

Agjencia Telegrafike Zvicerane: Shqipëria në shesh kundër Ramës

By | April 14, 2019

Basha: Nuk e njohim policinë, mosbindje civile nga jugu në veri (video)

By | February 26, 2019

Radio Evropa e Lirë: Përplasje mes policisë dhe protestuesve në Tiranë

By | February 16, 2019

Çahet sërish kordoni, protestuesit shembin “Kërpudhën” te Kryeministria

By | February 16, 2019

Kuvendi i Kosovës ratifikon marrëveshjen për kufirin me Malin e Zi

By | March 21, 2018

Venezuelë, protestuesit tentuan të hyjnë në bazën ajrore ushtarake

By | June 25, 2017

DËSHMIA PËR RRËZIMIN E SHTATORES: “SI E VURA LITARIN NË GRYKËN E DIKTATORIT”

By | February 20, 2017

Brazil, përleshje mes policisë dhe protestuesve që kërkojnë zgjedhje të reja

By | September 5, 2016

Kuvendi i Kosovës diskuton më 1 shtator kufirin me Malin e Zi

By | August 10, 2016

Gaz lotsjellës në mjediset e Kuvendit të Kosovës

By | August 9, 2016

Huffington Post: Engeli kritikon opozitën në Kosovë

By | February 15, 2016

Sami Kurteshi: Albulena Haxhiu e Fisnik Ismaili nuk kanë hedhur gaz lotsjellës, por prapë mbahen të arrestuar

By | December 23, 2015

Vetëvendosje: Edhe nesër gaz lotsjellës në Kuvend, nuk lejohet fjalimi i Jahjagës

By | December 13, 2015

Fotoreportazh – Protesta dhe përleshje në Prishtinë

By | November 18, 2015

Kosovë – Opozita hedh sërish gaz lotsjellës në Kuvend

By | November 17, 2015

VV: Gazin lotsjellës e siguruam nga policia

By | October 26, 2015

Zëri i Amerikës: Gaz lotsjellës në parlamentin e Kosovës

By | October 23, 2015

Thaçi: Opozita në Kuvend me veprime si të milicisë serbe (Intervistë)

By | October 23, 2015