VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: femra

FIFA: Mbi 1 miliard shikues ndoqën Kupën e Botës për femra

By | October 19, 2019

“Gratë shkencëtare mund të zgjidhin problemet më të mëdha në botë”

By | February 8, 2019

Çfarë ndodh në organizëm nëse pini qumësht çdo ditë

By | August 22, 2018

Njëzet viktima pas përplasjes së aeroplanit në Alpet e Zvicrës

By | August 5, 2018

FOTOT – Futbollistja bukuroshe e kombëtares kuqezi, mund të ngatërrohet me modele

By | April 10, 2018

Këndi i humorit: Doktorr Qerimit iu fut një pacient i çuditshëm një ditë në klinikë, duke i thënë i shqetësuar

By | January 17, 2018

Këndi i humorit: Një grua hyn në guzhinë dhe shikon burrin e saj që vërtitet andej këndej me një mizavrasëse

By | August 4, 2017

50 KURIOZITETET MË TË RRALLA NË BOTË – NGA FEMRA QË LINDI 69 FËMIJË TEK IRLANDA ME PIJANECËT MË TË SHUMTË NË BOTË

By | April 14, 2017

Kombëtarja në futboll e femrave gjunjëzon Greqinë, Shqipëria kualifikohet në fazën tjetër të Botërorit

By | April 11, 2017

Siri: Numri i të vrarëve nga sulmi i dyshuar kimik arriti në 72 vetë

By | April 5, 2017

EMRAT+FOTOT – Historitë e krimeve të 12 më të rrezikshmëve në Tiranë

By | October 25, 2016