VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kryeministri i vendit

E SHTUNA E PLEQVE – Tregim nga Konstandin Dhamo

By | April 28, 2020

Lufta e Ftohtë Politike ka prekur fundin: Koha për t’u ndalur! – Nga ROMEO GURAKUQI

By | June 11, 2019

A iu ndalua Sali Berishës hyrja në SHBA? Ja si përgjigjet Departamenti i Shtetit

By | February 1, 2019

Berisha: Për 13 majin ja çfarë ka urdhëruar Rama nga tmerri

By | May 11, 2017

Rama dhe Basha u takuan në Presidencën e Shqipërisë

By | May 3, 2017

Intervista – Gërvalla: Mustafa rrezikon shfarosjen e LDK-së

By | May 23, 2016

Nismë ligjore për regjistrimin e shtetasve shqiptarë që jetojnë jashtë vendit

By | December 12, 2015