VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: afat ligjor

KQZ: Nëse nuk ka ankesa, rezultatet përfundimtare shpallen më 7 nëntor

By | November 6, 2019

LAJM I FUNDIT- Para protestës, Presidenti Meta vendos shtyrjen e datës së zgjedhjeve

By | June 8, 2019

Dosjet e Presidentit me konspiracione, përgjime, festa seksi. Dalin dokumentet sekrete

By | October 28, 2017

Pritet arrestimi i Albin Kurtit dhe Albulena Haxhiut

By | October 23, 2015