VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Emine S. Hoti

Poetesha Emine S. Hoti na dhuron një buqetë të bukur me vëllimin “Lulet e vendit tim” – Nga Viron Kona

By | February 18, 2019

Midis frymëzimit, talentit dhe punës krijuese – Nga Fran GJOKA, Lezhë

By | January 30, 2019

Ka shumë varfëri në shpirtrat e atyre që gojën e kanë plotë fjalë të mëdha – Nga Viron Kona

By | January 18, 2019

“Pyesni zemrën”, një vëllim i ri poetik nga Emine S. Hoti – Nga VIRON KONA

By | December 19, 2018

Cikël me poezi nga Emine S. Hoti, Norvegji

By | December 9, 2018