VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ministria e Kulturës

LAHUTA NUK KËNDON MË PËR SHQIPËRI DHE PËR SHQIPTARË! – Nga Frank Shkreli

By | December 10, 2018

Vendimi i Ministrisë së Kulturës për Kampin e Tepelenës

By | December 1, 2018

Emin Riza: Ministria e Kulturës merret me fjalë, por Gjirokastra po shkon drejt rrënimit, “Bypass”-i e zhbën si qytet muze

By | March 10, 2017

Moikom Zeqo: Ministria e Kulturës nuk e ka idenë se çfarë është arkeologjia, “Veliera” një nga skandalet më të mëdha

By | February 16, 2017

DRAMA E SOCREALIZMIT, BURIM REPERTORI PËR TEATRIN EKSPERIMENTAL – Nga Mexhit Prençi

By | August 30, 2016

At Gjergj Fishta dhe mungesa totale e respektit nga Ministria e Kulturës – Nga Arben Skenderi*

By | August 24, 2016

Revolta e Ema Andreas: Për Edi Ramën e Sali Berishën!

By | June 22, 2016

Enver Shëngjergji: Më parë të pret senatori i Çikagos më Amerikë se Kumbaro në Tiranë

By | March 11, 2016

Janar-dhjetor: Nga Gjirokastra në Kosovë, ja veprimtaritë për 80-vjetorin e Kadaresë

By | January 23, 2016

Muzika klasike dhe problemet e saj në Shqipëri. Roli i menaxherit – Nga INA KOSTURI

By | December 21, 2015