VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjumi

Ja pse gratë kanë nevojë për më shumë gjumë se burrat

By | October 5, 2019

Zbuloni shtatë arsyet pse zgjoheni të lodhur nga gjumi i natës

By | April 27, 2019

Cila është temperatura ideale për dhomën e gjumit – Gabimet që ndikojnë tek shëndeti

By | January 30, 2019

Një orë gjumë më tepër – Efektet e papritura dhe ndikimi në organizëm

By | January 14, 2019

HOROSKOPI I JAVËS 7-13 JANAR 2019

By | January 7, 2019

Të flesh herët apo vonë – Cilat janë ndikimet për jetëgjatësinë

By | August 10, 2018

Sa orë duhet të flemë? Rëndësia e gjumit në mirëqenien tonë

By | July 31, 2018

Konsumoni këtë ushqim para se të flini!

By | July 31, 2018

Sa ndikon mungesa e gjumit në shëndetin e syve – Efektet në shikim

By | July 18, 2018

Një natë pa gjumë nxit humbjen e kujtesës

By | June 11, 2018

Çfarë e shkakton plakjen para kohe tek shqiptarët?

By | May 23, 2018

Këndi i humorit: Një xhuxh i thotë një gungaçi

By | November 25, 2017

Flini më pak se 6 orë në natë? Jeni të rrezikuar të vdisni nga sëmundjet e zemrës ose goditja në tru

By | May 26, 2017

Zbuloni sa orë gjumë ju duhen sipas moshës që keni

By | May 24, 2017

Këndi i humorit: Në orët e vona të natës vjen një mesazh në celularin e gruas

By | April 11, 2017