VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ministri i Shtetit

Intervista – Michael Roth: Mbështetje e fortë e Gjermanisë për Shqipërinë dhe Maqedoninë

By | May 12, 2018

Majko: Për diasporën do të nënshkruhen marrëveshje Shqipëri-Kosovë

By | November 13, 2017