VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Joe DioGuardi

DioGuardi: VMRO-DPMNE të futet në listën e zezë të SHBA-ve

By | May 19, 2017

Washingtoni sot do të flasë për çështjen e (pa)zgjidhur shqiptare në Maqedoni

By | May 17, 2017

Në Washington DioGuardi organizon dëshmi për krizën politike në Maqedoni dhe çështjen e (pa)zgjidhur shqiptare

By | May 14, 2017

LQSHA: Washingtoni dhe Brukseli të tejkalojnë retorikën e dështuar të ruajtjes të stabilitetit në Maqedoni

By | April 30, 2017

Letra që Kongresmeni Rohrabacher do t’i dërgojë Presidentit të Serbisë Nikoliq për Ramush Haradinajn

By | February 4, 2017

(Video) Joe DioGuardi & Shirley Cloyes DioGuardi:Entuziast për administratën Trump:Kongresi do të dënojë arrestimin e Haradinajt!

By | February 2, 2017

Joe DioGuardi: Nëse Ali Ahmeti bën marrëveshje me Gruevskin do kuptojmë se ai nuk bën për çështjen kombëtare

By | January 11, 2017

Shirley DioGuardi: Nëse Haradinaj do të ekstradohet në Serbi, kjo do të çojë në kryengritje të shqiptarëve

By | January 11, 2017

Lekë Rezniqi: Si i shpëtuam hebrenjtë…

By | October 7, 2016

Ish-kongresmeni DioGuardi për Nënë Terezën

By | September 3, 2016

DioGuardi: Shqiptarët janë republikanë. Ne mbështesim Trumpin!

By | April 27, 2016

Kongresisti republikan, një zë i fuqishëm i çështjes shqiptare

By | December 15, 2015

Lidhja qytetare Shqiptaro-Amerikane e feston 25-vjetorin

By | June 15, 2015

MUSTAFA T’I KËRKOJË FALJE DIOGUARDIT Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | May 7, 2015