VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kakavijë

VIDEO – Koronavirusi! Skandal në Kakavijë, termometrat nuk punojnë, qytetari ‘del me temperaturë 29 gradë Celcius’

By | March 7, 2020

Ceremonia për Kacifas, grekët nuk lejohen të hyjnë në Kakavijë, 300 të kthyer (FOTOT)

By | December 8, 2018

Kakavija, aty ku bashkohemi dhe ndahemi me grekët – Nga Sefer Pasha

By | July 8, 2018

Poeti i njohur Agim Doçi: Ne nuk jemi dele, ne nuk jemi popull i kategorisë të tretë!

By | November 4, 2017

Agim Doçi i intervistuar nga Kakavija: Na thonë e keni peshqesh nga Himara

By | November 4, 2017

Ja si kundërpërgjigjet Greqia në Kapshticë e Kakavijë (fotoreportazh)

By | November 4, 2017

Qeveria pranon kontrabandën e denoncuar nga ish-doganieri: Çështja është nën hetim

By | November 6, 2015