VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nikos Dendias

Derexheja e diplomacisë shqiptare – Nga SHABAN MURATI

By | June 11, 2020

Kush është Ministri i Jashtëm i Greqisë me origjinë nga Himara dhe që i thoshte Ramës “çerek- grek”

By | July 11, 2019