VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: fletëpalosje

Fletëpalosje raciste kundër shqiptarëve në Milano: Lejohet përdorimi i armëve ndaj tyre

By | July 25, 2017

Valë racizmi në Britaninë e Madhe

By | July 2, 2016

Fletëpalosje kundër Ramës në Mynih – është njeri që përhap terror dhe jo artist

By | September 15, 2015