VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: spiunët

Mbi spiunët dhe letrat anonime – Nga Prof. dr. GJERGJ SINANI

By | September 26, 2019

Letra e spiunit: Na thonë të dënuarit se jemi qenër – Nga Kastriot Dervishi

By | July 10, 2019

Vet(mj)eranët e shtetit të Kosovës! – Nga Florim Zeqa

By | August 25, 2018

Përdorimi i internetit nga agjentët rusë

By | July 24, 2018

Kasëm Trebeshina u nda nga jeta. Një humbje që kombi e ndien thellë – Esé nga ROLAND GJOZA

By | November 9, 2017

Senatori amerikan: Serbia ta refuzojë imunitetin diplomatik për rusët

By | August 30, 2017

CIA dinte çdo gjë për Enverin: Ushtarët i mbajnë armët pa fishekë se kanë frikën e revolucionit

By | August 18, 2017

Myslim Murrizi: Spiunët të krijojnë partinë e tyre se boll janë majmur me votat e Demokratëve

By | July 16, 2017

Dokument – Ja si rekrutoheshin spiunët nga Sigurimi i Shtetit

By | March 10, 2016