VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jurgen Klopp

Marco Reus, futbollisti i vitit në Gjermani

By | July 28, 2019

Klopp e lartëson paraqitjen e Shaqirit: Ndodhi si në përrallë

By | May 5, 2019

Goal: Shaqiri, më vendimtar në krahun e djathtë se lojtarë të tjerë në Liverpool

By | March 8, 2019

Sfida në Beograd, përjashtimi i Shaqirit ‘revolton’ Gjermaninë

By | November 6, 2018

Liverpool-i nuk e merr Shaqirin në Beograd

By | November 5, 2018

“Koha e tij do vijë, të jeni të sigurt!” Klopp, elozhe Shaqirit

By | September 22, 2018

Klopp për Salahun dhe agjërimin: Zgjedhja e tij personale

By | May 26, 2018

Klopp: Ishim shumë me fat kundër Romës, jemi të vetëdijshëm

By | May 3, 2018

Klopp: Do të luftojmë për ëndrrat tona

By | May 2, 2018

Southampton për tri vite fitoi 170 milionë stërlina nga Liverpool

By | December 28, 2017

Zvicër – policia e gatshme për 100 mijë tifozët e Liverpoolit

By | May 18, 2016