VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fred Abrahams

Fred Abrahams nuk ka asnjë dilemë: Në Shqipëri nuk pati revolucion !

By | March 19, 2016

Shqipëria e parë me sytë e Fred C. Abrahams Nga Gjergj Erebara

By | March 11, 2016

Greva studentore e urisë – Nga FRED ABRAHAMS*

By | February 18, 2016

Fred Abrahams:Sali Berisha mblodhi rreth vetes e qeverisë spiunët e Sigurimit të Shtetit me në krye Mehmet Elezin

By | January 25, 2016

Abrahamsi: Ku u fsheh Fatos Nano pas mësymjes së Kryeministrisë?

By | January 14, 2016

Abrahamsi: ‘Sigurimsat, presion Ramiz Alisë pas rrëzimit të shtatores së Enverit’

By | January 11, 2016

Fred Abrahams: “Historia përmes dialogut të shkruhet me fakte-Shqipërisë i duhen institucione!” (Video)

By | December 11, 2015

Fred Abrahams: Një rindërtim i ngjarjeve të 8 dhjetorit 1990 – Qyteti Studenti

By | December 11, 2015

Abrahams: Pse ra Majko, si u vendos Bashkim Fino kryeministër më 1997

By | December 10, 2015

Fred Abrahams: Si doli Azem Hajdari në krye të studentëve

By | December 9, 2015

Fotolajmi – Eduard Selami shtrëngon duart me Ramën pas protestës së PD

By | December 9, 2015

Fred Abrahams: Më 1997 si i rrahën Edi Ramën dhe Ndre Legisin, si e lanë në gjak Tritan Shehun

By | December 7, 2015

Fred Abrahams: 1997 nisi me poshtërimin e Tritan Shehut në Lushnje

By | December 7, 2015

Fred Abrahams: Ja spiunët e Sigurimit të Shtetit që i mori Sali Berisha në qeveri

By | August 22, 2015

Abrahams: PD dhe PS i mbështetën piramidat – Berisha në ’96 shpalli kreun e piramidave njeriun e vitit, roli i Ridvan Bodes

By | August 20, 2015

Fred Abrahams: Shqipëria sot tmerrësisht e korruptuar – problemi i madh mungesa e institucioneve

By | August 18, 2015

“Modern Albania” e ngarkuar me barrën e së kaluarës – INTERVISTË ME FRED ABRAHAMS Marrë nga Bahri Cani

By | July 2, 2015