VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sait Dollapi

Zëri i Amerikës: Përplasjet me policinë, PD: Të hënën tjetër protestë

By | May 12, 2019

Dhuna ndaj Sait Dollapit, VOA: E rëndë pasi u identifikua (video)

By | May 11, 2019

Meta: Situata para drejtorisë së Policisë absurde. Sait Dollapi duhet të shoqërohet në spital

By | May 11, 2019

FOTOT dhe VIDEO- U rrëzua në tokë, FNSH e godet me shkopinj gome. Shihni si dhunohet Sekretari Organizativ i PD Sait Dollapi

By | May 11, 2019