VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shkopinj gome

U dhunua në protestë, operohet Sahit Dollapi

By | May 14, 2019

FOTOT dhe VIDEO- U rrëzua në tokë, FNSH e godet me shkopinj gome. Shihni si dhunohet Sekretari Organizativ i PD Sait Dollapi

By | May 11, 2019

DËSHMIA PËR RRËZIMIN E SHTATORES: “SI E VURA LITARIN NË GRYKËN E DIKTATORIT”

By | February 20, 2017