VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ornela Liperi

“Euro në pikiatë” – Ekspertët: Jemi në rrezik, kriza po vjen nga paratë e pista

By | May 18, 2018

Valë e re dhe e heshtur emigrimi nga Shqipëria

By | January 20, 2018

Njeriu më i pasur i Shqipërisë tregon lidhjet me politikën: Oligarkët ja ku i gjeni

By | September 19, 2017

Nga Vilma Nushi te femrat e familjes Hoxha: 50 kompanitë më të mëdha me pronare femra – Nga Ornela Liperi, Monitor

By | June 26, 2016

Publikohet lista – ja offshoret shqiptare

By | April 16, 2016