VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: azil

“Me sytë nga Gjermania”, pse po ikin shqiptarët? DW: Një valë të re emigrimi në Shqipëri, tregon pasigurinë për të ardhmen

By | September 28, 2019

Eurostat: Shqipëria me tkurrjen më të madhe të popullsisë nga emigracioni në rajon

By | May 23, 2019

Eurostat: 183 mijë shqiptarë aplikuan për azil në një vend të BE

By | December 21, 2018

Gruevski kërkoi azil, Hungaria: E pranuam për arsye sigurie

By | November 14, 2018

Një numër në rritje emigrantësh dhe refugjatësh hyjnë në Shqipëri (video)

By | June 22, 2018

Edi Paloka tregon ‘variantin’ rrëqethës që zgjedhin shqiptarët për të kërkuar azil në Gjermani

By | May 6, 2018

Karvani i emigrantëve arrin në kufirin SHBA-Meksikë

By | April 27, 2018

Valë e re dhe e heshtur emigrimi nga Shqipëria

By | January 20, 2018

Familja shqiptare që rrezikon dëbimin, francezët u dalin në mbështetje

By | January 11, 2018

Numri i azilkërkuesve shënon rekord në Francë, kryesojnë shqiptarët

By | January 8, 2018

Nuk iu pranua azili në BE, mbi 35 mijë shtetas të kthyer në Kosovë

By | November 17, 2017

Anketa – Barometri i Ballkanit: 50% e shqiptarëve duan të largohen nga vendi

By | October 11, 2017

Mbi 330 000 emigrantë kanë fituar azil në Evropë

By | April 21, 2016