VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nasim Haradinaj

Nasim Haradinaj: Nuk e di a ka qenë i ftuar nga Specialja Qerim Kelmendi

By | February 27, 2020

Nasim Haradinaj: Këtë javë apo tjetrën Specialja do të fillojë arrestimet në Kosovë

By | October 17, 2019

4.5 milionë euro pasuri, Nasim Haradinaj ka edhe 476 hektarë tokë të padeklaruar

By | January 22, 2018

Dokumente: Pasuria e veteranit Nasim Haradinaj

By | January 21, 2018

Nasim Haradinaj e quan “palaço” ambasadorin Delawie, reagon Ramush Haradinaj

By | January 18, 2018

Policia suedeze për sulmin ku banon vajza e Nasim Haradinajt: Lidhet me drogën dhe armët

By | January 3, 2018

Eksploziv në një ndërtesë në Suedi, plagoset një shqiptare

By | January 3, 2018

Djali i Fehmi Aganit: Nasim Haradinaj i hyri garës për titullin e budallait më të madh të Kosovës

By | December 21, 2017

Të gjithë zyrtarët e LDKsë që u vranë pas luftës

By | December 21, 2017

Kosovë, fillon peticioni për ndryshimin e ligjit për Gjykatën Speciale

By | December 15, 2017