VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Yjet

HOROSKOPI JAVOR 29 JANAR-4 SHKURT 2018

By | January 29, 2018

Perëndimi për Lindjen apo mendjet e ndritura të botës kristiane ose perëndimore për kulturën dhe filozofinë e njohur islame ose myslimane… Esé nga AGRON SHABANI

By | July 19, 2017

HOROSKOPI 18 MAJ 2017

By | May 18, 2017

HOROSKOPI E SHTUNË 6 MAJ 2017

By | May 6, 2017

Këmishë e Fatit – Cikël poetik nga QAZIM D. SHEHU

By | May 11, 2016

Firmat e teknologjisë si po ua grabisin ‘yjet’ universiteteve, ende pa u diplomuar

By | April 16, 2016

Ilirët, NJEREZ TE ARDHUR NGA YJET Nga Alban Guri

By | March 14, 2016

HOROSKOPI – 18 KORRIK 2015

By | July 18, 2015

HIMN BUKURISË – Poezi nga CHARLES BAUDELAIRE; Shqipëroi: ELIDA BUÇPAPAJ

By | July 14, 2015

HOROSKOPI – 12 KORRIK 2015

By | July 12, 2015

HOROSKOPI – 11 KORRIK 2015

By | July 11, 2015

HOROSKOPI – 7 KORRIK 2015

By | July 7, 2015

KËNDO OSE VDIS PA KLITHMË – Poezi nga DIN MEHMETI

By | July 7, 2015

HOROSKOPI – 3 KORRIK 2015

By | July 3, 2015

HOROSKOPI – 29 QERSHOR 2015

By | June 29, 2015

HOROSKOPI – 25 QERSHOR 2015

By | June 25, 2015