VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: liberalizimi

Engel i bën thirrje BE-së të liberalizojë vizat me Kosovën

By | July 17, 2019

Njëzet e dy deputetë evropianë i kërkojnë KE-së të mos vonojë liberalizimin e vizave për Kosovën

By | December 4, 2018

Fundi i gënjeshtrave të pushtetarëve! – Nga Florim Zeqa

By | December 3, 2018

S’KA VIZA ME KËTË KASTË POLITIKANËSH TË KORRUPTUAR – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | November 19, 2018

Parlamenti Evropian voton pro liberalizimit të vizave për Kosovën

By | September 13, 2018

LIBERALIZIMI I VIZAVE SJELL VAJ E LOT!! – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | July 19, 2018

Liberalizimi i vizave: Mbetet për t’u parë çfarë ka bërë Kosova në luftën kundër korrupsionit dhe krimit

By | March 22, 2018

Jo vetëm liberalizimin e vizave, Demarkacioni ka bllokuar edhe Kuvendin e Qeverinë

By | March 3, 2018

POLITIKE – MANIPULIMI ME KUSHTET PËR LIBERALIZIMIN E VIZAVE – Nga Prof. dr. Binak Maxharraj

By | December 20, 2017

Intervista – Jakup Krasniqi: Më i lehtë bashkimi kombëtar se liberalizimi i vizave nëpërmjet Shqipërisë

By | October 15, 2017

Rama: Demarkacioni, kusht i pakuptimtë i BE-së për Kosovën

By | October 8, 2017

Liberalizohet tregu energjetik – KEDS nuk është më i vetmi operator

By | April 4, 2017

Ja vendet ku qytetarët e Kosovës mund të udhëtojnë pa viza

By | November 16, 2016

Tanja Fajon: Nëse reforma në drejtësi nuk miratohet në maj, mund të humbasin shumë vite

By | April 10, 2016