VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Cristiano Ronaldo

“Ronaldo mund të largohet nga Reali vetëm nëse paguan 1 miliard euro”

By | June 20, 2017

Maradona: Do të dëshiroja që Ronaldo të ishte argjentinas

By | June 20, 2017

Prokurorët spanjollë ngrenë padi kundër Ronaldos

By | June 13, 2017

The Sun: Cristiano Ronaldo bëhet baba i dy binjakëve

By | June 11, 2017

Messi lavdëron Ronaldon

By | June 8, 2017

Ronaldo: Kënaqem duke shikuar lojtarët e mëdhenj si Messi

By | June 1, 2017

“Forbes”: Ronaldo ka fituar 93 milionë dollarë sezonin e kaluar

By | May 27, 2017

Ronaldo, sportisti i parë me 100 milionë ndjekës në Instagram

By | May 4, 2017

Aeroporti në Madeira merr emrin e Cristiano Ronaldos

By | March 29, 2017

Më 5 shkurt 1985 lindi Cristiano Ronaldo, i peshuari me flori

By | February 5, 2017

Messi: Ronaldo është lojtar i madh

By | January 18, 2017

Klubi i panjohur kinez ofron 300 milionë euro për Ronaldon

By | December 30, 2016

Maradona: Vështirë të thuhet kush është më i mirë, Messi apo Ronaldo

By | December 29, 2016

Cristiano Ronaldo është fituesi i “Topit të Artë”

By | December 12, 2016

Nga BRSS te Portugalia – 15 eurofinalet

By | July 11, 2016

Fernando Santos: Ishim të qetë si pëllumbat dhe të mençur si gjarpërinjtë

By | July 11, 2016

Ronaldo: Moment i paharrueshëm, nga më të lumturit në karrierë

By | July 11, 2016

Portugalia bën histori, është kampione e re e Evropës

By | July 10, 2016

Sonte finalja Portugali – Francë apo përballja Ronaldo – Greezman?

By | July 10, 2016

Ronaldo: Portugalia do të jetë kampione e Euro 2016

By | July 7, 2016

Ronaldo: Nuk festova fitoren pasi vëllai im Luka Modriç qante

By | June 27, 2016