VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Cristiano Ronaldo

Ronaldo më 30 korrik i bashkohet Juventusit

By | July 12, 2018

Ronaldo transferohet në Juventus

By | July 10, 2018

Juventusi i ofron Ronaldos 120 milionë për 4 vite

By | July 3, 2018

Lamtumira e Messit dhe Ronaldos, çfarë shkruajnë mediat botërore për “rënien e perëndive”

By | July 1, 2018

Botërori i kukullave “Matrioshka”

By | June 27, 2018

Ronaldo: Mjekrra më sjell fat, nuk do ta heq deri në fund të Botërorit

By | June 21, 2018

Kampionati Botëror “Rusi 2018”, Grupi B: Portugalia

By | June 8, 2018

Floyd Mayweather, sportisti që ka fituar më së shumti, pasojnë Messi, Ronaldo e tjerë

By | June 6, 2018

Ronaldo dhe Bale japin sinjale për largim, Zidane mendon ndryshe

By | May 27, 2018

Muhammed Salah zgjidhet futbollisti i javës

By | April 6, 2018

Ronaldo rekord të ri në Ligën e Kampionëve

By | April 4, 2018

Buffon: Messi është lojtar më i kompletuar se Ronaldo

By | March 23, 2018

Cristiano Ronaldo mesazh në mbështetje për fëmijët e Sirisë

By | March 14, 2018

Ronaldo: Nëse tani duhet t’i jap fund karrierës do të isha i lumtur

By | February 27, 2018

Champions, Cristiano Ronaldo ka shënuar më shumë se 463 skuadra

By | February 17, 2018

Cristiano Ronaldo mbështetje për fëmijët Rohingya

By | February 15, 2018

Gjakoset dhe sheh veten si dukej, veprimi Ronaldos po bën xhiron e botës

By | January 21, 2018

Cristiano Ronaldo shpallet futbollisti më i mirë i vitit 2017

By | December 29, 2017

Cristiano Ronaldo: Dëshiroj ta përfundoj karrierën në Real Madrid

By | December 17, 2017

Ronaldo shpallet fituesi i “Topit të Artë”, barazon Messi-n me 5 trofe

By | December 7, 2017

Cristiano Ronaldo zgjidhet futbollisti i vitit

By | October 24, 2017

Shtyu arbitrin, Cristiano Ronaldo rrezikon të dënohet 12 ndeshje

By | August 14, 2017

Ronaldo paraqitet në gjykatë

By | July 31, 2017

Ronaldo bëhet baba i djemve binjakë

By | June 30, 2017