VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Juventus

Matthijs de Ligt, mbrojtësi më i paguar në historinë e futbollit

By | July 17, 2019

Cristiano Ronaldo përmbys i vetëm Atletico Madrid dhe kualifikon Juventus

By | March 13, 2019

Cristiano Ronaldo përmbys i vetëm Atletico Madridin dhe kualifikon Juventusin

By | March 13, 2019

Champions League: Juventus i beson Ronaldos përmbysjen e madhe kundër Atletico Madridit

By | March 12, 2019

Allegri: Eliminimi i Juventusit nga Liga e Kampionëve nuk do të jetë dështim

By | March 9, 2019

Piktori shqiptar i ashpër me Ramën: Kohët e fundit i ka hyp mendja e keqe, se s’bëhen lekë kollaj. Shyqyr që s’di me lujt futboll se…

By | August 26, 2018

Ronaldo në kërkim të një tjetër trofeu në Ligën e Kampionëve

By | August 22, 2018

Tifozët e Juventusit presin Ronaldon në Torino

By | July 16, 2018

Ronaldo më 30 korrik i bashkohet Juventusit

By | July 12, 2018

Ronaldo transferohet në Juventus

By | July 10, 2018

Maradona në krah të Juventusit: Arbitri gaboi me penalltinë

By | April 14, 2018

Rama e kthen në forcë dhimbjen për Juventusin, ja çfarë i shkruan Bashës (foto)

By | June 4, 2017

Ndoka dhe Luan Rama ironizojnë kryeministrin: Urime Edo, fitore më 25 Qershor si Juve në finale (fotot)

By | June 4, 2017

Finalja e Ligës së Kampioneve me vlerë mbi 1.2 miliardë euro

By | June 2, 2017

Dani Alves: U largova nga Barcelona ngaqë nuk ndihesha komod

By | April 11, 2017

SOT GLOBI NDALET PËR NDESHJEN JUVENTUS-BARCELONA

By | June 6, 2015