VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kathryn Mayorga

Mayorga tërheq akuzat për përdhunim nga Cristiano Ronaldo

By | June 5, 2019

Anjeli: Unë dhe “Juventus” vazhdojmë ta mbështesim Ronaldon

By | October 25, 2018

Ronaldo rrëfen përdhunimin: Ishte e shpejtë, zgjati 7 minuta

By | October 7, 2018

Përdhunimi, policia rihap hetimet për Ronaldon

By | October 2, 2018

Gruaja që akuzoi Ronaldon për përdhunim, e martuar me një shqiptar, e diplomuar për gazetari

By | October 1, 2018