VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gola

Këndi i humorit: Në 3 të mëngjesit gruaja zgjon burrin e saj dhe e pyet

By | August 8, 2019

Ja rekordet historike të Salahut në Ligën e Kampionëve

By | April 25, 2018

Ronaldo rekord të ri në Ligën e Kampionëve

By | April 4, 2018

Lionel Messi barazoi rekordin e Gerd Mullerit

By | December 11, 2017

Real Madrid fiton Super Kupën e Spanjës

By | August 17, 2017

Messi për herë të katërt fiton “Këpucën e Artë”

By | May 22, 2017

Messi – golashënuesi më i mirë i Argjentinës i të gjitha kohërave

By | June 22, 2016