VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lionel Messi

FIFA zbulon kandidatët për Çmimin e golit më të mirë të vitit

By | August 19, 2019

Messi: Ronaldo është mbresëlënës

By | March 14, 2019

Messi i përgjigjet Ronaldos, Barcelona shuplakë Lyon

By | March 14, 2019

Messi: Rivaliteti me Ronaldon ishte i shëndetshëm

By | December 27, 2018

Lamtumira e Messit dhe Ronaldos, çfarë shkruajnë mediat botërore për “rënien e perëndive”

By | July 1, 2018

Botërori i kukullave “Matrioshka”

By | June 27, 2018

Messi feston sot ditëlindjen, ja si e uron bashkëshortja (fotogaleri)

By | June 24, 2018

Lionel Messi a është edhe arbëresh?

By | June 24, 2018

Argjentina barazon me Islandën. Messi bën gabimin fatal për skuadrën e tij

By | June 16, 2018

Floyd Mayweather, sportisti që ka fituar më së shumti, pasojnë Messi, Ronaldo e tjerë

By | June 6, 2018

Çdo gol i Messit ose Neymar dhuron 10.000 vakte për shkolla

By | June 1, 2018

10 golashënuesit më të mirë në Europë, ja gara për “Këpucën e Artë”

By | April 15, 2018

Buffon: Messi është lojtar më i kompletuar se Ronaldo

By | March 23, 2018

Messi thyen rekordin e Gerd Mullerit, shënon golin e 366-të në kampionat

By | January 15, 2018

Barcelona vendos diktaturën në “La Liga”, leksion futbolli Realit në “Bernabeu”

By | December 23, 2017

Barcelona dhe Messi realizojnë ëndrrën e sirianes së re

By | December 16, 2017

Ronaldo shpallet fituesi i “Topit të Artë”, barazon Messi-n me 5 trofe

By | December 7, 2017

Messi vazhdoi kontratën me Barcelonën

By | July 5, 2017

Martohet Messi, dasma e mbushur me futbollistë

By | July 1, 2017

Messi lavdëron Ronaldon

By | June 8, 2017

Ronaldo: Kënaqem duke shikuar lojtarët e mëdhenj si Messi

By | June 1, 2017

Messi për herë të katërt fiton “Këpucën e Artë”

By | May 22, 2017