VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Juventusi

Gazeta franceze (1942) – Riza Lushta, futbollisti i talentuar shqiptar nga Mitrovica, mund të kishte luajtur për Montpellier-in nëse…

By | August 20, 2019

NOTAT – Ronaldo monumental, Bernardeski ndeshje për kornizë. Juvja shkëlqen. Atletiko… zvarritet

By | March 13, 2019

Juventusi kërkon yllin e Kosovës?!

By | January 5, 2019

Juventusi i ofron Ronaldos 120 milionë për 4 vite

By | July 3, 2018

Mafia e futbollit “vrau” Juven, skandal i pashpjegueshëm

By | April 12, 2018

Buffon: Ose vazhdoj në Juventus, ose përfundoj karrierën

By | January 26, 2018

Video – Tomas Strakosha thyen Juventusin dhe fiton Superkupën e Italisë. Shikoni golat

By | August 14, 2017

Juventusi e kërkon Hysajn – Napoli: Është i paprekshëm!

By | July 25, 2017

Kardif: Finalja Juventus – Real Madrid nën masa të shtuara të sigurisë

By | June 3, 2017

Dybala: Tashmë nuk ka asnjë favorit në Ligën e Kampionëve

By | April 20, 2017

Thomas Muller: Ishte një ndeshje tërësisht e çmendur

By | March 17, 2016