VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Luka Modric

Kroaci, hidhet poshtë aktakuza ndaj Luka Modriçit

By | October 4, 2018

Nga çoban dhish në “yll” futbolli, Modriç në mediat prestigjioze

By | September 25, 2018

Salah, Modriç dhe Ronaldo kandidatë për Lojtarin e Vitit

By | August 20, 2018

ÇMIMET – Luka Modriç lojtari më i mirë i Botërorit, ja të gjitha trofetë individualë në Rusi 2018

By | July 15, 2018

Luka Modriç: Jemi në finale, kjo flet për ndikimin e trajnerit

By | July 14, 2018

Në Serbi tërbohen me tenistin e tyre të famshëm Gjokoviç pse mbështeti Kroacinë

By | July 10, 2018

Ylli i Kroacisë Modriç kishte një fëmijëri brutale si refugjat, u refuzua disa herë nga klubet kroate

By | July 10, 2018