VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: golashënues

Hazard: Dua të bëhem legjendë si Drogba, Lampard dhe Therry

By | December 27, 2018

Ronaldo fiton më shumë se të gjithë lojtarët e 10 klubeve në Serie A

By | September 4, 2018

Ibrahimoviçi largohet nga Manchester United

By | March 23, 2018

Mediat e huaja i bëjnë jehonë bamirësisë së futbollistit shqiptar Mehmedi (FOTO)

By | October 12, 2016