VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mohamed Salah

Salah rizgjidhet futbollisti afrikan i vitit

By | January 9, 2019

Nga çoban dhish në “yll” futbolli, Modriç në mediat prestigjioze

By | September 25, 2018

Salahu për Ramosin: Gënjeu, nuk i kam thënë që jam mirë

By | June 9, 2018

Mohamed Salahu do të mund të luajë në Botëror

By | May 31, 2018

Mbi 465.000 persona nënshkruajnë peticionin për dënim të Ramosit

By | May 29, 2018

“I rrezikshmi” Salah ‘tremb’ Putinin? Teoria që po qarkullon në rrjet pas dëmtimit të yllit të Egjiptit

By | May 27, 2018

Klopp për Salahun dhe agjërimin: Zgjedhja e tij personale

By | May 26, 2018

Real Madrid dhe Liverpool nesër synojnë titullin e Ligës së Kampionëve

By | May 25, 2018

Salah merr edhe një çmim të futbollistit të vitit

By | May 13, 2018

Gerrard: Salah momentalisht futbollisti më i mirë në planet

By | April 25, 2018

Ja rekordet historike të Salahut në Ligën e Kampionëve

By | April 25, 2018