VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mediat amerikane

Trump: Një e treta e amerikanëve besojnë se media “është armik i popullit”

By | November 1, 2018

Amerikanët: Obama, presidenti më i mirë

By | July 12, 2018

FOTOT – Mediat ndërkombëtare pasqyrojnë gjerësisht protestën e opozitës, ja çfarë shkruajnë

By | May 26, 2018

Ja kur bëhet i ditur fituesi i zgjedhjeve të Amerikës

By | November 8, 2016

Podesta Group qëndron mbrapa fushatës denigruese kundër liderit socialist shqiptar – Nga Besar Likmeta, BIRN*

By | July 1, 2016

Gashi menjëherë bëhet lojtar kyç te Colorado

By | April 24, 2016

Osama Bin Ladeni ka lënë 29 milionë $ për “xhihad”

By | March 1, 2016

Cristiano Ronaldo blen në Nju Jork apartament 16,5 milionë euro

By | August 18, 2015

Affleck dhe Garner – të divorcuar, por në të njëjtën shtëpi

By | July 2, 2015