VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: avion

Harron foshnjën në aeroport, detyron avionin të kthehet

By | March 12, 2019

Këndi i humorit: Dy shokë, një kosovar dhe një tirans, ishin ulur në kafe dhe po bënin muhabet

By | January 11, 2019

Shtatzënë në avion, deri kur mund të udhëtoni

By | August 19, 2018

Video – Incidenti në avionin Ankona-Tiranë, ja çfarë ndodhi në aeroport

By | July 7, 2017

Defekt në avion, Kombëtarja izraelite bllokohet nëntë orë në aeroportin ‘Nënë Tereza’

By | November 13, 2016

Ilir Meta dhe Sali Berisha në një avion nga Zvicra në Shqipëri, detajet e udhëtimit të dy ish-aleatëve

By | October 20, 2015

E PANDEHËN TERRORIST – AKTORIN PORTUGEZ E PËRZUNË NGA AVIONI

By | July 3, 2015