VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: internet

OKB: 4.1 miliardë njerëz në botë, të lidhur në internet

By | November 5, 2019

Washington Post: Rusët kanë blerë reklama tek Google për të ndihmuar kandidatin Trump

By | October 10, 2017

HOROSKOPI E MËRKURË 27 SHTATOR 2017

By | September 26, 2017

Kina rrjet kuantik kundër sulmeve kibernetike

By | July 11, 2017

Francë, mbyllen 834 faqe interneti

By | January 24, 2017

Këndi i humorit: Një çift vendos t’i kalojë pushimet në një plazh në Karaibe

By | November 8, 2016

Si u bë Maqedonia qendër globale e keqinformimit pro Trumpit?

By | November 4, 2016

Arian Çani nga Tv Klan në RrokumTv

By | June 2, 2016

Khamenei: Raketat e jo negociatat janë e ardhmja e Iranit

By | March 30, 2016

GALLATË – Poezi nga ZEQIR LUSHAJ

By | March 15, 2016

Kinë: 15 mijë të arrestuar për krime kibernetike

By | August 18, 2015

E PANDEHËN TERRORIST – AKTORIN PORTUGEZ E PËRZUNË NGA AVIONI

By | July 3, 2015

NJË ZË NË SHKRETËTIRË I NJË MËSUESI DHE I NJË ATDHETARI TË NDERUAR – Nga Prof dr ESHREF YMERI

By | June 5, 2015