VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: foshnja

El Salvadori shfajëson nënën për vrasje të foshnjës

By | August 20, 2019

Dukesha e Sussexit lind djalë

By | May 6, 2019

Japoni: Foshnja më e vogël në botë del nga spitali

By | April 21, 2019

Shtatzënë në avion, deri kur mund të udhëtoni

By | August 19, 2018

43 për qind e foshnjave në BE të lindura nga marrëdhënie jashtëmartesore

By | August 9, 2018

UNICEF: Qumështi i nënës mund të parandalojë vdekjen e mbi 800 mijë fëmijëve

By | May 14, 2018

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit vendosin për emrin e Princit të ri

By | April 27, 2018

UNICEF: Në botë çdo ditë vdesin nga 7.000 foshnja

By | February 20, 2018

Në Indi përdhunohet një foshnje tetëmuajshe

By | January 30, 2018

E frikshme: 10 foshnja vdesin në 10 ditë, reagon materniteti

By | January 12, 2018

Popullsia e Kinës në plakje

By | August 4, 2017