VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: fyerje

Rusi, hyjnë në fuqi ligjet për bllokimin e portaleve që kritikojnë qeverinë

By | March 19, 2019

Ndryshon lista e PD në Shkodër, ja renditja e re

By | May 30, 2017

Padia e Haradinajt për Listën Serbe lajm gjithandej nëpër mediat serbe (FOTO)

By | February 25, 2017

Shpërthen në Kuvend: “Jam Sali Berisha, o plehra, budallenj, këlyshë, fundërrina”

By | November 10, 2016

Po të ngrihej sot Azem Hajdari – Nga Rexhep Shahu

By | May 7, 2016

Nuk merrem me k**va”, fyerja ndaj gazetares i kushton 100 milionë lekë drejtorit të RTSH?

By | April 22, 2016

PJESËMARRJE E ULËT NË VOTIME, PARREGULLSI DHE INCIDENTE

By | June 21, 2015