VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Murat Jashari

Tridhjetenjë vjet burg për pjesëtarët e organizatës “Syri i Popullit”

By | January 22, 2020

“SYRI I POPULLIT” VIA “SHTABI I ROGNERIT” – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | January 3, 2019

Procesi gjyqësor ndaj “Syrit të Popullit”, drejt fundit

By | January 3, 2019

Prokuroria: Ja lista e personave që Sadri Ramabaja dhe ‘Syri i Popullit’ planifikonin t’i vrisnin

By | October 9, 2017

Dyshohet se donte të vriste liderët e Kosovës – Sadri Ramabaja dërgohet në Gjykatë

By | October 9, 2017

Prokuroria: Sadri Ramabaja dhe të tjerët përgatitën listën e vrasjes së këtyre liderëve të Kosovës

By | October 1, 2017

Murat Jashari: Si e organizova atentatin kundër Vllasit

By | March 15, 2017

Vllasi tregon se në kë dyshon për përgatitjen e atentatit ndaj tij (Video)

By | March 15, 2017

Dokumente: Bisedat erotike të Murat Jasharit me agjenten rumune: “Ke derdhur zemër? Ta ha…”

By | March 15, 2017

Momenti kur Jashari shkon për ta qëlluar në shtëpi Vllasin (Video)

By | March 13, 2017

Profili i Murat Jasharit, të dyshuarit kryesor për plagosjen e Azem Vllasit (Fotot)

By | March 13, 2017

Historianët: Ja pse Murat Jashari nuk duhet të bëhet president

By | January 25, 2016

Qytetarët: ‘Po’, Murat Jashari të zgjidhet President i Kosovës! (video)

By | January 22, 2016

Limaj: Kosova në zgjedhje të parakohshme, Murat Jashari president

By | January 22, 2016