VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: sfidat

HOROSKOPI E PREMTE 13 KORRIK 2018

By | July 13, 2018

VIDEO – Ish-Presidenti Clinton uron 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovë: Gjithmonë do keni një vend të veçantë në zemrën time

By | February 17, 2018

Foto e Bashës në avion – e vërteta pse iku për fundjavë në Holandë

By | January 29, 2018

Deklaratë ‘bombë’ e ambasadorit Lu: Nëse Qeveria s’ju përgjigjet, ju e rrëzoni!

By | September 30, 2017

Stoltenberg-Vuçiçit: Keqardhje për viktimat e bombardimeve më 1999

By | November 23, 2016

HOROSKOPI 20 MAJ 2016

By | May 20, 2016

Kosova është stërlodhur nga Thaçi, nga kukullat, skrrajat dhe banditët e tij – Përgjegjësitë dhe sfidat e mëdha të opozitës Nga Xhafer SHATRI

By | March 7, 2016

Zëri i Amerikës: Sfidat për zgjedhjen e presidentit në Kosovë (video)

By | February 1, 2016