VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Resulaj

Edhe masakra e Selenicës ndodhi për çështje pronash – ja çfarë tregojnë bashkëfshatarët

By | August 16, 2018

Është imediate që shteti të merret seriozisht me çarmatosjen e popullatës – Nga HYSEN ARAPI

By | August 11, 2018

Autori i masakrës pranon krimin dhe flet me ironi në polici: Më arrestuat vonë!

By | August 11, 2018

Masakra në Vlorë, kapet Ridvan Zykaj

By | August 11, 2018

Në përditësim – Masakër në Vlorë: Dyshohet për 8 viktima

By | August 10, 2018